Cena plynu RWE

Přejít k plynu se jednoduše vyplatí. Ušetříte čas a starosti, protože se nemusíte starat o to, kdo a kdy zatopí, aby byla teplá voda, topení, nemusíte shánět palivo a nemusíte ani kotel nijak vyklízet a spravovat. Plyn má své výhody.

Jedním z největších poskytovatelů je RWE. Plyn RWE odebírá velké množství českých domácností a z celkového průzkumu, který se nedávno na veřejnosti objevil, jsou klienti spokojení. A že se často mění cena? Nemusí tomu tak být.

Cena plynu RWE se kupříkladu mění mnohem méně, než ceny plynu od jiných poskytovatelů. Při výběru poskytovatele je třeba se řádně informovat a porovnat ceny. Porovnat i dostupnost a kvalitu služeb. Je nutné na toto dbát, protože následně kvalitní přístup a profesionalitu oceníme.

Plynu se netřeba ani bát. Jedná se o velmi spolehlivý zdroj energie, který je bezpečný a zároveň mnohem šetrnější k přírodě, než topení fosilními palivy. Profesionální prvky zabraňují nehodě a jedná se tak o bezproblémový zdroj energie.

Pokud přemýšlíte o zemním plynu nebo byste rádi změnili poskytovatele, RWE může být dobrou volbou. V rámci pozitivního přístupu k zákazníkům nabízí velmi výhodné balíčky, které tak obsahují jak proplacení nové plynové přípojky, tak i různé nadstandardní bonusy.

Jako nový zákazník tak u RWE získáte například pětiletou záruku a akční ceny na vybrané sestavy kondenzačních plynových kotlů a tepleného čerpadla Viessmann, dále máte i první roční servisní prohlídku v hodnotě 3200 Kč bez DPH zdarma nebo máte zajištěnou pomoc při zajištění zhotovení průkazu energetické náročnosti budovy (pokud rekonstruujete nebo přestavujete). Srovnejte s nabídkou plynu e.on.

Výhody takového velkého poskytovatel jsou zřejmé. Neměli bychom zapomínat ani na pohotovostní službu, která při jakémkoliv problému ihned přijede, profesionální servis, poradenství a služby nebo výhodné akční nabídky, díky kterým můžete efektivně ušetřit.

kalkulačka ceny plynu