Pražská plynárenská

Využití plynu se v posledních letech velmi rozrostlo a využívá jej stále více podniků a továren, ale i domácností. Plyn hraje i obrovskou úlohu při zásobování měst teplou vodou. Například i v hlavním městě Praze je jeho využití v porovnání s předchozími roky zmnohonásobeno. Hlavním dodavatelem je zde Pražská plynárenská.

Poskytovatelů plynu je na našem trhu samozřejmě více. Pokud přemýšlíme o tom, kterého si vybrat, měli bychom se řídit několika aspekty. Rozhodně bychom měli pohlížet na cenové rozdíly a nabídky. Mnozí se předhánějí ve výhodných akcích a my jako koncoví spotřebitelé tak můžeme velmi profitovat, viz. kalkulačka ceny plynu. Dále bychom měli koukat i na určitou tradici a zkušenosti. Ty nám mohou povědět mnoho o práci, servisu a celkovém přístupu společnosti k zákazníkům.

Pozor bychom si měli ale dávat na společnosti, které se jeví jako dodavatelé plynu, ale přitom se jedná o pouhé zprostředkovatele. Mohou nám tak nabídnout velmi nevýhodné podmínky, na které pak přistoupíme, a jakákoliv změna ceny od dodavatele může hodně změnit cenu, za jakou plyn jako koncoví zákazníci nakupujeme.

Pojďme se zaměřit na již zmiňovanou Pražskou plynárenskou. Jedná se o jednoho z největších poskytovatelů zemního plynu v celé České republice a může tak nabídkou konkurovat firmám jako je RWE plyn nebo E.ON plyn. Pokud přemýšlíte o změně poskytovatele nebo dokonce je pro vás plyn úplnou neznámou, Pražská plynárenská může být dobrou volbou.

Změna poskytovatele a přechod k Pražské plynárenské je zdarma. Společnost Pražská plynárenská a.s. nabízí ale mnohem více výhod. Kupříkladu se jedná o slevy pro rodiny a děti, dále pro seniory nebo pro držitele průkazů ZTP. Samozřejmě toto není všechno. Můžete si zjistit, kolik byste u Pražské plynárenské ušetřili.

Nechybí ani nonstop pohotovost, oprava plynárenských spotřebičů také 24 hodin denně a poradenská infolinka. Rozhodně se nejedná o všechny výhody, protože Pražská plynárenská je dynamická společnost a často je mění a nabízí nové a zajímavější nabídky, vyplatí se informovat.

kalkulačka ceny plynu